Gallery-Bank - en to hu_HU translation catalogue (146 entries)

en: Insert Gallery Bank Shortcode
hu_HU: Beszúrás Gallery - Bank Rövid kód

en: Select an album below to add it to your post or page.
hu_HU: Válasszon egy album alatt, hogy add meg a postán vagy az oldalon.

en: Gallery Type
hu_HU: Galéria típusa

en: Albums with Images
hu_HU: Albumok -val képek

en: Only Images
hu_HU: Csak képek

en: Album Format
hu_HU: Albumot -Formátum

en: Select Album Format
hu_HU: Válassza Az albumot Formátum

en: Select Album
hu_HU: Válassza ki az albumot

en: Select an Album
hu_HU: Válassza ki az albumot

en: Gallery Format
hu_HU: Galéria Formátum

en: Select Gallery Format
hu_HU: Válassza ki a galéria formátum

en: Images in Row
hu_HU: Képek -ben zenebona

en: Image Width
hu_HU: kép szélessége

en: Albums in Row
hu_HU: Albumok -ben zenebona

en: Text Format
hu_HU: szöveg Formátum

en: Select Format
hu_HU: Válassza ki a formátumot

en: Special Effects
hu_HU: különleges- hatások

en: Show Responsive Gallery
hu_HU: Megjeleníteni-Responsive Galéria

en: Show Album Title
hu_HU: Mutasd Album címe

en: Insert Album
hu_HU: Helyezze be albumot

en: Cancel
hu_HU: Mégsem

en: Please select an Album
hu_HU: Kérjük, válasszon ki egy albumot

en: Please select an Album Format
hu_HU: Kérjük, válasszon ki egy albumot Formátum

en: Please select a Gallery Images Format
hu_HU: Kérem Válasszon A Galéria- Képek Formátum

en: Please select a Text Format for the Gallery
hu_HU: Kérjük, Válassza ki a szöveg Formátum  mert  Galéria

en: Dashboard
hu_HU: irányítópult

en: Add New Album
hu_HU: Tól hozzáadják Új albumot

en: Short-Codes
hu_HU: Rövid kódok

en: Album Sorting
hu_HU: képalbum szortírozás

en: Global Settings
hu_HU: Globális -beállítások

en: System Status
hu_HU: rendszer- állapota

en: Purchase Pro Version
hu_HU: Vásárlás Pro verzió

en:  Set as Album Cover
hu_HU: Beállítani mint Az albumot Borító

en: Enter your Title
hu_HU: Adja meg Ön cím

en: Enter your Description
hu_HU: Írja be Ön leírása

en: Enter your Tags
hu_HU: Írja be Ön Tagek

en: Delete Image
hu_HU: Kép törlése

en: Add Gallery using Gallery Bank
hu_HU: Betenni Galériába Segítségével Gallery - Bank

en: Album Preview
hu_HU: Az albumot Előnézet

en: Back to Albums
hu_HU: Vissza az Albumok

en: Please Choose
hu_HU: Kérem Válassz

en: Re-Order Albums
hu_HU: Újbóli-Rendelje Albumok

en: Update Order
hu_HU: frissítés- Rendelés

en: Sorting Order has been updated.
hu_HU: Rendezési sorrendet rendelkezik frissült.

en: This feature is only available in Paid Premium Version!
hu_HU: Ez a funkció csak a fizetős Prémium verzió!

en: Delete All Albums
hu_HU: Törölni Az összes album

en: Purge Images & Albums
hu_HU: Tisztogatás Képek és Albumok

en: Restore Factory Settings
hu_HU: Gyári beállítások visszaállítása

en: Existing Albums Overview
hu_HU: Létező Albumok - áttekintése

en: Thumbnail
hu_HU: Bélyegkép

en: Title
hu_HU: címének

en: Total Images
hu_HU: Totális Képek

en: Date
hu_HU: dátum

en: Edit Album
hu_HU: Szerkesztés albumot

en: Re-Order Images
hu_HU: Újbóli-Rendelje Képek

en: Preview Album
hu_HU: Előnézet - albumot

en: Delete Album
hu_HU: Törölni Az albumot

en: Are you sure you want to delete this Album?
hu_HU: Biztos benne, hogy törölni kívánja ezt az albumot?

en: Album
hu_HU: Albumot

en: Save Album
hu_HU: mentése albumot

en: Album Saved. Kindly wait for the redirect to happen.
hu_HU: Albumot elmentve. Kérjük várjon az átirányítás történik.

en: Album Details
hu_HU: Az albumot Részletek

en: Album Title
hu_HU: Az albumot címének

en: Enter your Album Title
hu_HU: Írja be Ön Album Címének

en: Description
hu_HU: leírása

en: Upload Images
hu_HU: Képek feltöltése

en: Your browser doesn"t have Flash, Silverlight or HTML5 support.
hu_HU: Az Ön böngészője nem van Flash, Silverlight vagy a HTML5 támogatás.

en: Upload Videos
hu_HU: feltöltése Videók

en:  (Available in Premium Versions)
hu_HU: (Elérhető Prémium verziók)

en: Video Url
hu_HU: videót URL

en: Enter your Video Url
hu_HU: Adja meg -Ön videót Url

en: Upload Video
hu_HU: Videó feltöltése

en: Your Gallery Bank Album
hu_HU: Az Ön -Gallery - Bank Az albumot

en: Delete
hu_HU: törléséhez

en: Title & Description
hu_HU: címének és leírás

en: Tags (comma separated list)
hu_HU: Címkék (vesszővel elválasztott lista)

en: Url to Redirect on click of an Image
hu_HU: URL- Átirányítási be kattintásra közül Kép

en: Delete Video
hu_HU: Videoklip törlése

en: Are you sure you want to delete this Image?
hu_HU: Biztos benne, hogy törli ezt a fényképek?

en: Get System Report
hu_HU: Kap Rendszer jelentés

en: Close System Report
hu_HU: Bezárni Rendszer jelentés

en: Default
hu_HU: Alapértelmezés

en: Gallery Bank Pricing
hu_HU: Gallery Bank árazás

en: Update Settings
hu_HU: frissítési -Beállítások

en: Thumbnail Settings
hu_HU: Bélyegkép beállításait

en: Thumbnail Size
hu_HU: Bélyegkép méret

en: Original
hu_HU: eredeti

en: Custom
hu_HU: szokás

en: Width
hu_HU: mm Szélesség

en: Height
hu_HU: magasságát

en: Opacity
hu_HU: Opacitás

en: Border Size
hu_HU: Szegély méret

en: Border Radius
hu_HU: Szegély Sugara

en: Border Color
hu_HU: Szegély Szín

en: Margin Between Images
hu_HU: Margó a képek között

en: Text Color
hu_HU: szöveg Színe

en: Text-Align
hu_HU: Szöveges- beigazítás

en: Font-Family
hu_HU: Betűkészlet Családi

en: Heading Font-Size
hu_HU: Címsor betűméret

en: Text Font-Size
hu_HU: Szöveges- Betűméret

en: Description Length
hu_HU: Megnevezés Hossz

en: Album Cover Settings
hu_HU: Albumborító beállításait

en: Cover Size
hu_HU: Borító- méret

en: Margin Between Albums
hu_HU: Margó Között Albumok

en: Text for Album Click
hu_HU: Szöveg minta Az albumot Kettyenés

en: Filter Settings
hu_HU: Szűrési beállításokat

en: Filters
hu_HU: Szűrők

en: Enable
hu_HU: engedélyezése

en: Disable
hu_HU: tiltása

en: Filter Color
hu_HU: Szűrő - Színe

en: Filter Text Color
hu_HU: Szűrő - Szöveg Színe

en: Font-Size
hu_HU: Betűkészlet - méretű

en: Roles & Capabilities
hu_HU: Szerepek és képességek

en: Privileges for Admin
hu_HU: Kiváltságairól for Admin programot

en: Full Control
hu_HU: a Teljes hozzáférés beállítást

en: Read
hu_HU: Olvassa

en: Write
hu_HU: Írja

en: Privileges for Editor
hu_HU: Kiváltságairól  szerkesztőben Számára

en: Privileges for Author
hu_HU: Kiváltságairól számára Feltöltõ

en: Privileges for Contributor
hu_HU: Kiváltságairól Számára- Közreműködő

en: Privileges for Subscriber
hu_HU: Kiváltságairól számára Előfizető

en: Lightbox Settings
hu_HU: Fény-doboz beállításokat

en: Lightbox Type
hu_HU: Fénydoboz típus

en: Inline Background
hu_HU: Szövegközi Háttér

en: Overlay Background
hu_HU: lefedési Háttér

en: Fade In Time
hu_HU: Fakulnak in időpont

en: Fade Out Time
hu_HU: Fakulnak- Kifogyott Idő

en: Facebook Comments
hu_HU: Facebook Hozzászólások

en: Social Sharing
hu_HU: Szociális- megosztását

en: Image Title
hu_HU: Képre - címének

en: Image Description
hu_HU: Leírása képre

en: Front - End Layout Settings
hu_HU: Elöl - Végére az Elrendezés beállításokat

en: Text for Back Button
hu_HU: Szöveg minta Vissza gomb

en: Button Color
hu_HU: Gomb- Színe

en: Button Text Color
hu_HU: Gomb Szöveg színe

en: Album Seperator
hu_HU: Az albumot lista Divider

en: Pagination Settings for Images
hu_HU: Oldalszámozás beállításai számára  Képek

en: Paging
hu_HU: személyhívó

en: No. of Images Per Page
hu_HU: Képek száma oldalanként

en: Slide Show Settings
hu_HU: Diavetítés beállításokat

en: Auto Play
hu_HU: Automatikus lejátszás

en: Interval
hu_HU: Intervallum

en: Language Direction Settings
hu_HU: Nyelve tájolása beállítások

en: Language Direction
hu_HU: Nyelve Iránya

en: This Feature is only available in Paid Premium Version!
hu_HU: Ez a funkció csak a fizetős Prémium verzió!

en: Gallery Bank Short-Codes
hu_HU: Gallery Bank rövid-kódok
