Gallery-Bank - en to ms_MY translation catalogue (148 entries)

en: Insert Gallery Bank Shortcode
ms_MY: Memasukkan- Galeri Bank Kod ringkas

en: Select an album below to add it to your post or page.
ms_MY: Pilih album di bawah untuk menambah ia mu kepada pos atau halaman anda.

en: Gallery Type
ms_MY: Galeri Jenis

en: Albums with Images
ms_MY: Album bersama imej

en: Only Images
ms_MY: sahaja Images

en: Select Album Format
ms_MY: Pilih album yang- format yang

en: Select Album
ms_MY: Pilih album

en: Select an Album
ms_MY: Pilih album yang

en: Gallery Format
ms_MY:  Galeri Format

en: Select Gallery Format
ms_MY: Pilih- Format Galeri

en: Images in Row
ms_MY: -imej dalam- Berterusan yang Terbanyak

en: Image Width
ms_MY: imej Lebar

en: Albums in Row
ms_MY: jumlah album-di dalam Berterusan yang Terbanyak

en: Text Format
ms_MY:  Teks Format

en: Select Format
ms_MY: Pilih Format

en: Special Effects
ms_MY: Kesan Khas

en: Animation Effects
ms_MY:  animasi- Kesan ke

en: Show Responsive Gallery
ms_MY: Tunjukkan-yang responsif Galeri

en: Show Album Title
ms_MY: Menunjukkan- album yang- Tajuk

en: Insert Album
ms_MY: memasukkan album yang

en: Cancel
ms_MY: membatalkan

en: Please select an Album
ms_MY: Sila pilih album yang

en: Please select an Album Format
ms_MY: Sila pilih album Format

en: Please select a Gallery Images Format
ms_MY: Silakan pilih sebuah Galeri-imej- Format

en: Please select a Text Format for the Gallery
ms_MY: Sila pilih sebuah Format Teks bagi Galeri

en: Dashboard
ms_MY: papan pemuka

en: Add New Album
ms_MY: Tambah Album Baru

en: Album Sorting
ms_MY: Album yang pengisih

en: Global Settings
ms_MY: Tetapan global yang

en: System Status
ms_MY: Status Sistem

en: Purchase Pro Version
ms_MY: Membeli Pro Versi

en:  Set as Album Cover
ms_MY: Ditetapkan sebagai album yang penutup

en: Enter your Title
ms_MY: Masukkan anda Tajuk

en: Enter your Description
ms_MY: Masukkan anda-Huraian

en: Enter your Tags
ms_MY: Masukkan anda-tag

en: Delete Image
ms_MY: memadam-imej

en: Short-Codes
ms_MY: Pendek-Kod

en: Add Gallery using Gallery Bank
ms_MY: Tambah Galeri dengan menggunakan Gallery Bank

en: Back to Albums
ms_MY: Kembali ke jumlah album

en: Save and Submit Changes
ms_MY: Simpan dan Hantar Perubahan

en: Album Published. Kindly wait for the redirect to happen.
ms_MY: Album yang- Diterbitkan. Sila tunggu bagi mengubah hala kepada berlaku.

en: Album Details
ms_MY: album yang Butiran

en: Album Title
ms_MY: album  Tajuk

en: Enter your Album Title
ms_MY: Masukkan-anda album Tajuk

en: Description
ms_MY: Huraian

en: Upload Images
ms_MY: memuat naik imej

en: Your browser doesn"t have Flash, Silverlight or HTML5 support.
ms_MY: Penyemak imbas anda doesn "t mempunyai Flash, Silverlight atau HTML5 sokongan

en: Upload Videos
ms_MY: Tambahan Gambar video

en:  (Available in Premium Versions)
ms_MY: (Terdapat dalam Versi Premium)

en: Video Url
ms_MY: Url video yang

en: Enter your Video Url
ms_MY: Masukkan-anda-  video yang Url

en: Upload Video
ms_MY: Muat naik- Video

en: Your Gallery Bank Album
ms_MY: Anda- Gallery- Bank album

en: Delete
ms_MY: memadam

en: Thumbnail
ms_MY: Gambar kenit

en: Title & Description
ms_MY: Tajuk & Penerangan

en: Tags (comma separated list)
ms_MY: Tag (senarai dipisahkan koma)

en: Url to Redirect on click of an Image
ms_MY: Url kepada Ubah hala- pada klik satu imej

en: You will be only allowed to add 2 galleries. Kindly purchase Premium Version for full access!
ms_MY: Anda akan hanya dibenarkan untuk menambah 2 galleries. Sila membeli Versi Premium untuk akses penuh!

en: Are you sure you want to delete this Image?
ms_MY: Adakah anda pasti anda mahu memadam Imej ini?

en: This feature is only available in Paid Premium Version!
ms_MY: Ciri ini hanya terdapat di Versi Dibayar Premium!

en: Album Preview
ms_MY: album yang Pratonton

en: Please Choose
ms_MY: Sila Pilih Lain

en: Re-Order Albums
ms_MY: Re-jumlah album Perintah

en: Update Order
ms_MY: Kemaskini Pesanan

en: Sorting Order has been updated.
ms_MY: Pengisih Pesanan telah dikemaskini.

en: Delete All Albums
ms_MY: Hapuskan & Semua jumlah album

en: Purge Images & Albums
ms_MY:  purge Imej & jumlah album

en: Restore Factory Settings
ms_MY: Mengembali tetapan Kilang

en: Existing Albums Overview
ms_MY: Jumlah album yang sedia ada Gambaran keseluruhan

en: Title
ms_MY: Tajuk

en: Total Images
ms_MY: Jumlah imej

en: Date
ms_MY: Tarikh

en: Edit Album
ms_MY: Sunting album yang

en: Re-Order Images
ms_MY: Re -Pesanan Imej

en: Preview Album
ms_MY: Pratonton album yang

en: Delete Album
ms_MY: memadam album yang

en: Are you sure you want to delete this Album?
ms_MY: Adakah anda pasti anda mahu memadam album ini?

en: Update Album
ms_MY: mengemas kini- album

en: Album Updated. Kindly wait for the redirect to happen.
ms_MY: Album yang dikemaskini. Sila tunggu bagi mengubah hala kepada berlaku.

en: Delete Video
ms_MY: memadam- video

en: Get System Report
ms_MY: Dapatkan  Sistem-Laporan

en: Close System Report
ms_MY: Tutup Sistem laporan

en: Default
ms_MY: lalai

en: Gallery Bank Pricing
ms_MY: Gallery-Bank Harga

en: Update Settings
ms_MY: Tetapan Kemaskini

en: Thumbnail Settings
ms_MY: Tetapan Gambar kenit

en: Thumbnail Size
ms_MY: Gambar kenit Saiz

en: Original
ms_MY: asli

en: Custom
ms_MY: adat

en: Width
ms_MY: lebar

en: Height
ms_MY: Ketinggian

en: Opacity
ms_MY: kelegapan

en: Border Size
ms_MY: Sempadan saiz

en: Border Radius
ms_MY: Sempadan Jejari

en: Border Color
ms_MY: sempadan Warna

en: Margin Between Images
ms_MY: Margin yang Antara Imej

en: Text Color
ms_MY: Warna Teks

en: Text-Align
ms_MY: Teks-Jajar

en: Font-Family
ms_MY: Fon-Keluarga

en: Heading Font-Size
ms_MY: Tajuk Tanda Merah fon - Saiz

en: Text Font-Size
ms_MY: Fon teks - Saiz

en: Description Length
ms_MY: Huraian panjangnya

en: Album Cover Settings
ms_MY: album yang - penutup Tetapan

en: Cover Size
ms_MY:  penutup saiz

en: Margin Between Albums
ms_MY: Jidar antara jumlah album

en: Text for Album Click
ms_MY: Teks utk album-Klik

en: Filter Settings
ms_MY: Tetapan penapis

en: Filters
ms_MY: -Penapis

en: Enable
ms_MY: Dayakan

en: Disable
ms_MY: melumpuhkan

en: Filter Color
ms_MY: Penapis- Warna

en: Filter Text Color
ms_MY: Penapis-Teks Warna

en: Font-Size
ms_MY: Fon - Saiz

en: Roles & Capabilities
ms_MY: Peranan & Keupayaan

en: Privileges for Admin
ms_MY: Keistimewaan bagi Admin

en: Full Control
ms_MY: Kawalan penuh

en: Read
ms_MY: Baca

en: Write
ms_MY: menulis

en: Privileges for Editor
ms_MY: Keistimewaan bagi Warga Penyunting

en: Privileges for Author
ms_MY: Keistimewaan bagi-Pengarang

en: Privileges for Contributor
ms_MY: Keistimewaan bagi-Penyumbang

en: Privileges for Subscriber
ms_MY: Keistimewaan yang bagi pelanggan

en: Lightbox Settings
ms_MY: Tetapan cahaya-kotak

en: Lightbox Type
ms_MY:  cahaya-kotak jenis

en: Inline Background
ms_MY: Sebaris latar belakang

en: Overlay Background
ms_MY:  tindihan atas- latar belakang

en: Fade In Time
ms_MY: Pudar Dalam Masa

en: Fade Out Time
ms_MY: Pudar Daripada Masa

en: Facebook Comments
ms_MY: wajah buku komen

en: Social Sharing
ms_MY: Perkongsian sosial

en: Image Title
ms_MY: Tajuk imej

en: Image Description
ms_MY: imej Huraian

en: Front - End Layout Settings
ms_MY:  Barisan Tetapan Susun Atur Tamat

en: Text for Back Button
ms_MY: Teks untuk Kembali Butang

en: Button Color
ms_MY: Butang Warna

en: Button Text Color
ms_MY: Butang

en: Album Seperator
ms_MY: album yang- SEPERATOR

en: Pagination Settings for Images
ms_MY: penomboran Tetapan bagi-imej

en: Paging
ms_MY: kelui

en: No. of Images Per Page
ms_MY: Bilangan Imej Per Laman

en: Slide Show Settings
ms_MY: Pertunjukan slaid Tetapan

en: Auto Play
ms_MY: Main Auto

en: Interval
ms_MY: selang

en: Language Direction Settings
ms_MY: Bahasa Arah Tetapan

en: Language Direction
ms_MY:  Bahasa Arah

en: This Feature is only available in Paid Premium Version!
ms_MY: Ciri-ciri ini hanya ada dalam Versi Dibayar Premium!

en: Gallery Bank Short-Codes
ms_MY: Gallery-Bank Pendek Kod
