Gallery Bank - en to sk translation catalogue (146 entries)

en: Insert Gallery Bank Shortcode
sk: Vložte short-kód Gallery Bank

en: Select an album below to add it to your post or page.
sk: Z albumov nižšie vyberte, ktorý chcete vložiť do dokumentu.

en: Gallery Type
sk: Typ galérie

en: Albums with Images
sk: Albumy s obrázkami

en: Only Images
sk: Iba obrázky

en: Album Format
sk: Formát albumu

en: Select Album Format
sk: Vyberte formát albumu

en: Select Album
sk: Vyberte album

en: Select an Album
sk: Vyberte album

en: Gallery Format
sk: Formát galérie

en: Select Gallery Format
sk: Vyberte formát galérie

en: Images in Row
sk: Obrázkov v riadku

en: Image Width
sk: Šírka obrázkov

en: Albums in Row
sk: Albumov v riadku

en: Text Format
sk: Formát textu

en: Select Format
sk: Vyberte formát

en: Special Effects
sk: Špeciálne efekty

en: Animation Effects
sk: Animované efekty

en: Show Responsive Gallery
sk: Zobraziť galériu v responzívnom náhľade

en: Show Album Title
sk: Zobraziť názov albumu

en: Insert Album
sk: Vložiť album

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Please select an Album
sk: Vyberte prosím album

en: Please select an Album Format
sk: Vyberte prosím formát albumu

en: Please select a Gallery Images Format
sk: Vyberte prosím formát galérie obrázkov

en: Please select a Text Format for the Gallery
sk: Vyberte prosím formátovanie textu pre galériu

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: Add New Album
sk: Pridať nový album

en: Short-Codes
sk: Krátke-kódy

en: Album Sorting
sk: Radenie albumu

en: Global Settings
sk: Globálne nastavenia

en: System Status
sk: Stav systému

en: Purchase Pro Version
sk: Kúpte Pre verzie

en:  Set as Album Cover
sk: ␣Nastaviť ako náhľad albumu

en: Enter your Title
sk: Zadajte názov

en: Enter your Description
sk: Zadajte popis

en: Enter your Tags
sk: Zadajte tagy

en: Delete Image
sk: Zmazať obrázok

en: Gallery Bank
sk: Gallery bank

en: Add Gallery using Gallery Bank
sk: Pridať galériu pomocou Gallery Bank

en: Album Preview
sk: Náhľad albumu

en: Back to Albums
sk: Späť na albumy

en: Please Choose
sk: Vyberte

en: Re-Order Albums
sk: Pre-organizovať albumy

en: Update Order
sk: Zmeniť poradie

en: Sorting Order has been updated.
sk: Poradie bolo aktualizované

en: This feature is only available in Paid Premium Version!
sk: Táto funkcia je k dispozícii len v platenej verzii prémia!

en: Delete All Albums
sk: Zmazať všetky albumy

en: Purge Images & Albums
sk: Vyčistiť všetky obrázky a albumy

en: Restore Factory Settings
sk: Obnoviť pôvodné nastavenia

en: Existing Albums Overview
sk: Prehľad aktuálnych albumov

en: Thumbnail
sk: Náhľad

en: Title
sk: Názov

en: Total Images
sk: Počet obrázkov

en: Date
sk: Dátum

en: Edit Album
sk: Upraviť album

en: Re-Order Images
sk: Pre-organizovať obrázky

en: Preview Album
sk: Náhľad albumu

en: Delete Album
sk: Zmazať album

en: Are you sure you want to delete this Album?
sk: Ste si istý, že chcete zmazať tento album?

en: Save Album
sk: Uložiť album

en: Album Saved. Kindly wait for the redirect to happen.
sk: Album uložený. Počkajte prosím na presmerovanie.

en: Album Details
sk: Detaily albumu

en: Album Title
sk: Názov albumu

en: Enter your Album Title
sk: Zadajte názov

en: Description
sk: Zadajte popis

en: Upload Images
sk: Nahrať obrázky

en: Your browser doesn"t have Flash, Silverlight or HTML5 support.
sk: Váš prehliadač nepodporuje Flash, Silverlight ani HTML5.

en: Upload Videos
sk: Nahrať videá

en:  (Available in Premium Versions)
sk: (K dispozícii v prémia verzia)

en: Video Url
sk: URL videa

en: Enter your Video Url
sk: Zadajte URL videa

en: Upload Video
sk: Nahrať video

en: Your Gallery Bank Album
sk: Album vašej Gallery Bank

en: Delete
sk: Zmazať

en: Title & Description
sk: Názov a popis

en: Tags (comma separated list)
sk: Tagy (zoznam oddelený čiarkami)

en: Url to Redirect on click of an Image
sk: URL na presmerovanie po kliknutí na obrázok

en: Delete Video
sk: Zmazať video

en: Are you sure you want to delete this Image?
sk: Ste si istý, že chcete zmazať tento obrázok?

en: Get System Report
sk: Systémové hlásenie

en: Close System Report
sk: Zatvoriť systémové hlásenie

en: Default
sk: Východzie

en: Gallery Bank Pricing
sk: Gallery Bank Ceny

en: Update Settings
sk: Aktualizovať nastavenia

en: Thumbnail Settings
sk: Nastavenie náhľadov

en: Thumbnail Size
sk: Veľkosť náhľadu

en: Original
sk: Pôvodná

en: Custom
sk: Vlastná

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Opacity
sk: Priehľadnosť

en: Border Size
sk: Hrúbka ohraničenia

en: Border Radius
sk: Polomer zaoblenia rohov

en: Border Color
sk: Farba ohraničenia

en: Margin Between Images
sk: Medzera medzi obrázkami

en: Text Color
sk: Farba textu

en: Text-Align
sk: Zarovnanie textu

en: Font-Family
sk: Typ písma

en: Heading Font-Size
sk: Veľkosť nadpisu

en: Text Font-Size
sk: Veľkosť textu

en: Description Length
sk: Dĺžka popisu

en: Album Cover Settings
sk: Nastavenia náhľadu albumu

en: Cover Size
sk: Veľkosť náhľadu

en: Margin Between Albums
sk: Medzera medzi albumami

en: Text for Album Click
sk: Text pri kliknutí na album

en: Filter Settings
sk: Nastavenie filtra

en: Filters
sk: Filtre

en: Enable
sk: Zapnúť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Filter Color
sk: Farba filtra

en: Filter Text Color
sk: Farba textu filtra

en: Font-Size
sk: Veľkosť písma

en: Roles & Capabilities
sk: Roly a práva

en: Privileges for Admin
sk: Práva pre admina

en: Full Control
sk: Plná kontrola

en: Read
sk: Čítať

en: Write
sk: Písať

en: Privileges for Editor
sk: Práva pre editora

en: Privileges for Author
sk: Práva pre autora

en: Privileges for Contributor
sk: Práva pre prispievateľa

en: Privileges for Subscriber
sk: Práva pre odoberarteľa

en: Lightbox Settings
sk: Nastavenie lightboxu

en: Lightbox Type
sk: Typ lightboxu

en: Inline Background
sk: Inline pozadie

en: Overlay Background
sk: Prekrytie pozadia

en: Fade In Time
sk: Doba ztmavnutia

en: Fade Out Time
sk: Doba zosvetlenia

en: Facebook Comments
sk: Facebookové komentáre

en: Social Sharing
sk: Zdieľacie tlačidlá

en: Image Title
sk: Názov obrázku

en: Image Description
sk: Popis obrázku

en: Front - End Layout Settings
sk: Nastavenie rozloženia front-endu

en: Text for Back Button
sk: Text pre tlačidlo Späť

en: Button Color
sk: Farba tlačidla

en: Button Text Color
sk: Farba textu tlačidla

en: Album Seperator
sk: Oddeľovač albumov

en: Pagination Settings for Images
sk: Nastavenie paginácie pre obrázky

en: Paging
sk: Stránkovanie

en: No. of Images Per Page
sk: Počet obrázkov na strane

en: Slide Show Settings
sk: Nastavenie prezentácie

en: Auto Play
sk: Automatické prehrávanie

en: Language Direction Settings
sk: Nastavenie smeru jazyka

en: Language Direction
sk: Smer jazyka

en: This Feature is only available in Paid Premium Version!
sk: Táto funkcia je k dispozícii len v platenej prémia verzii!

en: Gallery Bank Short-Codes
sk: Gallery Bank short-kód
