Gallery-Bank - en to sl_SI translation catalogue (148 entries)

en: Insert Gallery Bank Shortcode
sl_SI: Vstavi Gallery Bank Kratka koda

en: Select an album below to add it to your post or page.
sl_SI: Izberite album spodaj, da ga dodate na svoj ​​post ali stran.

en: Gallery Type
sl_SI: Galerija Vrsta

en: Albums with Images
sl_SI: albumi s Slike

en: Only Images
sl_SI: le slike

en: Album Format
sl_SI: albumov formata

en: Select Album Format
sl_SI: Izberite możnost albuma Format

en: Select Album
sl_SI: Izberite- albumu

en: Select an Album
sl_SI: Izberete album

en: Gallery Format
sl_SI: Galerija formata

en: Select Gallery Format
sl_SI: Izberite Galerija formata

en: Images in Row
sl_SI: Slike v vrstice

en: Image Width
sl_SI: Širina slike

en: Albums in Row
sl_SI: albumi v vrstice

en: Text Format
sl_SI: oblika besedila

en: Select Format
sl_SI: Izberite Oblika

en: Special Effects
sl_SI: Posebni učinki

en: Animation Effects
sl_SI: animacijski učinki

en: Show Responsive Gallery
sl_SI: Prikaži-Odziven- galerija

en: Show Album Title
sl_SI: Pokaži albumu Naslov

en: Insert Album
sl_SI: vstavite albumu

en: Cancel
sl_SI: Opusti

en: Please select an Album
sl_SI: Prosimo, izberite album

en: Please select an Album Format
sl_SI: Prosimo, izberite  albuma Oblika

en: Please select a Gallery Images Format
sl_SI: prosim izberite Galerija slike formata

en: Please select a Text Format for the Gallery
sl_SI: prosim Izberite Besedilo - formata za za Galerija

en: Dashboard
sl_SI: Armaturna plošča

en: Add New Album
sl_SI: Dodaj novem albumu

en: Album Sorting
sl_SI: Albuma - za sortiranje

en: Global Settings
sl_SI: Globalne nastavitev

en: System Status
sl_SI: Sistem - Statusna

en: Purchase Pro Version
sl_SI: Nakupu- PRO Verzija

en:  Set as Album Cover
sl_SI: Nastavi kot Naslovnico albuma

en: Enter your Title
sl_SI: Vnesite vaš Naslovno

en: Enter your Tags
sl_SI: Vnesite vaš oznake

en: Delete Image
sl_SI: Izbriši sliko

en: Short-Codes
sl_SI: Kratko-kode

en: Add Gallery using Gallery Bank
sl_SI: Dodaj Galerija uporabo Gallery - Bank

en: Back to Albums
sl_SI: Nazaj na albumi

en: Save and Submit Changes
sl_SI: shranite in Oddati Spremembe

en: Album Published. Kindly wait for the redirect to happen.
sl_SI: albumov Objavljena. vljudno počakajte za Preusmeriti za zgodilo.

en: Album Details
sl_SI: Podrobnosti albuma

en: Album Title
sl_SI: Naslov albuma

en: Enter your Album Title
sl_SI: Vnesite vaš albuma  Naslovno

en: Description
sl_SI: Opis Na

en: Upload Images
sl_SI: Naloži Slike

en: Your browser doesn"t have Flash, Silverlight or HTML5 support.
sl_SI: Vaš brskalnik nima Flash, Silverlight ali HTML5 podporo.

en: Upload Videos
sl_SI: Naloži videoposnetki

en:  (Available in Premium Versions)
sl_SI: (Na voljo v Darilo različicah)

en: Video Url
sl_SI: videa Url

en: Enter your Video Url
sl_SI: Vnesite svoj URL videoposnetka

en: Upload Video
sl_SI: naloži Videoposnetek

en: Your Gallery Bank Album
sl_SI: Vaš Gallery-Bank albuma

en: Delete
sl_SI: Izbriši

en: Thumbnail
sl_SI: Sličica

en: Title & Description
sl_SI: Naslovno in Opis Na

en: Tags (comma separated list)
sl_SI: oznake (z vejico ločen seznam)

en: Url to Redirect on click of an Image
sl_SI: Url preusmeriti na podoba klik

en: You will be only allowed to add 2 galleries. Kindly purchase Premium Version for full access!
sl_SI: Ti bodo dovoljeni samo dodati 2 galerije. Vljudno kupite Darilo Različica za popoln dostop!

en: Are you sure you want to delete this Image?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati te slike?

en: This feature is only available in Paid Premium Version!
sl_SI: Ta funkcija je na voljo samo v vplačane premije različica!

en: Album Preview
sl_SI: Predogled albuma

en: Please Choose
sl_SI: Prosimo Izberite

en: Re-Order Albums
sl_SI: Re-za naročilo Albumi

en: Update Order
sl_SI: Posodobi za naročilo

en: Sorting Order has been updated.
sl_SI: Vrstni red je bil posodobljen.

en: Delete All Albums
sl_SI: Izbriši vse Albumi

en: Purge Images & Albums
sl_SI: Čistka Slike in Albumi

en: Restore Factory Settings
sl_SI: Povrnitev tovarniških nastavitev

en: Existing Albums Overview
sl_SI: obstoječi albumi Pregled

en: Title
sl_SI: Naslovno

en: Total Images
sl_SI: Skupaj slike

en: Date
sl_SI: Datum

en: Edit Album
sl_SI: Uredi albuma

en: Re-Order Images
sl_SI: Re-naročite slike

en: Preview Album
sl_SI: predogled - albuma

en: Delete Album
sl_SI: Izbriši albuma

en: Are you sure you want to delete this Album?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati ta albumov?

en: Update Album
sl_SI: Posodobi albuma

en: Album Updated. Kindly wait for the redirect to happen.
sl_SI: Posodobljeno albumov. Vljudno čakati za preusmeritvena, da se zgodi.

en: Delete Video
sl_SI: Izbriši Videa

en: Get System Report
sl_SI: Dobili - Sistem poročilo

en: Close System Report
sl_SI: Zapri Sistem Poročilo

en: Default
sl_SI: Privzeto

en: Gallery Bank Pricing
sl_SI: Gallery Bank Cene

en: Update Settings
sl_SI: posodobitvi Nastavitve

en: Thumbnail Settings
sl_SI: Sličica Nastavitve

en: Thumbnail Size
sl_SI: Sličica Velikost

en: Original
sl_SI: o izvornem

en: Custom
sl_SI: meri

en: Width
sl_SI: širina

en: Height
sl_SI: Višina

en: Opacity
sl_SI: Opaciteta

en: Border Size
sl_SI: Obmejno velikost

en: Border Radius
sl_SI: Obmejno radij

en: Border Color
sl_SI: meja barva

en: Margin Between Images
sl_SI: marža med Slike

en: Text Color
sl_SI: besedila Barvn

en: Text-Align
sl_SI: Besedilo-uskladiti

en: Font-Family
sl_SI: Pisave-Družina

en: Heading Font-Size
sl_SI: Razdelek Pisave-Velikost

en: Text Font-Size
sl_SI: Besedilo Velikost pisave

en: Description Length
sl_SI: Opis Na Dolžina

en: Album Cover Settings
sl_SI: Naslovnico albuma Nastavitve

en: Cover Size
sl_SI: pokrova velikost

en: Margin Between Albums
sl_SI: Marža Med Albumi

en: Text for Album Click
sl_SI: Besedilo za Album-Kliknite

en: Filter Settings
sl_SI: Nastavitve Filtra

en: Filters
sl_SI: Filtri

en: Enable
sl_SI: Omogočite

en: Disable
sl_SI: onesposobiti

en: Filter Color
sl_SI:  filtrirati-barvna

en: Filter Text Color
sl_SI: Filter Besedilo Barvna

en: Font-Size
sl_SI: Pisave-Velikost

en: Roles & Capabilities
sl_SI: vlogeinzmogljivosti

en: Privileges for Admin
sl_SI: Privilegiji za Administracijo

en: Full Control
sl_SI: popolnim nadzorom

en: Read
sl_SI: Preberite

en: Write
sl_SI: Napišite

en: Privileges for Editor
sl_SI: Privilegiji za Urednika

en: Privileges for Author
sl_SI: Pravice do avtor

en: Privileges for Contributor
sl_SI: pravice za  Plačnica

en: Privileges for Subscriber
sl_SI: Privilegiji za naročnikom

en: Lightbox Settings
sl_SI:  oglasnega okvirja Nastavitve

en: Lightbox Type
sl_SI: oglasnega okvirja Vrsta

en: Inline Background
sl_SI: V- vrstici Ozadje

en: Overlay Background
sl_SI: prekrivni ozadje

en: Fade In Time
sl_SI: Zbledi v čas

en: Fade Out Time
sl_SI: Zbledi Out čas

en: Facebook Comments
sl_SI: Facebooka Komentarji

en: Social Sharing
sl_SI: Socialna osnovi delitve

en: Image Title
sl_SI: Naslov slike

en: Image Description
sl_SI: Slika Opis

en: Front - End Layout Settings
sl_SI: Spredaj - Konec Postavitev Nastavitve

en: Text for Back Button
sl_SI: Besedilo Za Nazaj Gumb

en: Button Color
sl_SI:  Gumb - Barvna

en: Button Text Color
sl_SI: Gumb Barvna Besedilo

en: Album Seperator
sl_SI: albumov Ločilo

en: Pagination Settings for Images
sl_SI: Številčenje strani Nastavitve za slike

en: Paging
sl_SI: Pozivnik

en: No. of Images Per Page
sl_SI: Stevilo slik na stran

en: Slide Show Settings
sl_SI: diapozitiv Prikaži Nastavitve

en: Auto Play
sl_SI: Samodejni Igraj

en: Interval
sl_SI: intervala

en: Language Direction Settings
sl_SI: Jezik smer nastavitve

en: Language Direction
sl_SI: Jezik smer

en: This Feature is only available in Paid Premium Version!
sl_SI: Ta funkcija je na voljo samo v vplačane premije različica!

en: Gallery Bank Short-Codes
sl_SI: sGallery Bank Kratko-kode
