bwg - en to he_IL translation catalogue (59 entries)

en: field is required.
he_IL: שדה נדרש.

en: This is not a valid email address.
he_IL: זה לא כתובת דוא"ל חוקית.

en: There are no images matching your search.
he_IL: אין תמונות החיפוש שלך תואמות.

en:  item(s)
he_IL: פריט (ים).

en: First
he_IL: פריט (ים).

en: Previous
he_IL: קודם

en: Next
he_IL: הבא

en: Last
he_IL: אחרון

en: Go to the first page
he_IL: עבור לדף הראשון

en: Go to the previous page
he_IL: עבור לדף הקודם

en: of
he_IL: של

en: Go to the next page
he_IL: לעבור לדף הבא

en: Go to the last page
he_IL: עבור לדף האחרון

en: Reset
he_IL: איפוס

en: Search
he_IL: חיפוש

en: There is no theme selected or the theme was deleted.
he_IL: אין נושא שנבחר או הנושא נמחק

en: There is no album selected or the album was deleted.
he_IL: אין אלבום שנבחר או את האלבום נמחק

en: There are no images in this gallery.
he_IL: אין תמונות בגלריה זו

en: Back
he_IL: חזור

en: Album is empty.
he_IL: האלבום הוא ריק

en: Gallery is empty.
he_IL: הגלריה היא ריקה

en: More
he_IL: יותר

en: Hide
he_IL: הסתר

en: There is no gallery selected or the gallery was deleted.
he_IL: אין גלריה הנבחרת או הגלריה נמחקה

en: Show comments
he_IL: הצג הערות

en: Share on Facebook
he_IL: לשתף בפייסבוק

en: Share on Twitter
he_IL: לשתף בטוויטר

en: Share on Google+
he_IL: שתף ב-Google +

en: Share on Pinterest
he_IL: שתף בPinterest

en: Share on Tumblr
he_IL: שתף על Tumblr

en: The image has been deleted.
he_IL: התמונה נמחקה

en: Play
he_IL: Translation:

en: Maximize
he_IL: מקסם

en: Fullscreen
he_IL: מסך מלא

en: Show info
he_IL: הצג מידע

en: Show rating
he_IL: הצג דירוג

en: Open image in original size.
he_IL: תמונה פתוחה בגודל מקורי.

en: Download original image
he_IL: להוריד את התמונה מקורית

en: Hits:
he_IL: להיטים:

en: Rated.
he_IL: מדורג.

en: Not rated yet.
he_IL: לא דורג עדיין

en: Votes:
he_IL: הצבעות:

en: Cancel your rating.
he_IL: לבטל הדירוג שלך

en: You have already rated.
he_IL: כבר דרגו

en: Error. Incorrect Verification Code.
he_IL: שגיאה. מספר אימות שגויה.

en: Hide Comments
he_IL: הסתר הערות

en: Name
he_IL: שם

en: Email
he_IL: דוא"ל

en: Comment
he_IL: להגיב

en: Verification Code
he_IL: קוד אימות

en: Submit
he_IL: שליחה

en: Your comment is awaiting moderation
he_IL: התגובה שלך מחכה לאישור

en: Delete Comment
he_IL: מחיקת הערה

en: Show Comments
he_IL: הצג תגובות

en: Hide info
he_IL: הסתר מידע

en: Hide rating
he_IL: דירוג הסתר

en: Restore
he_IL: שחזור

en: Exit Fullscreen
he_IL: צא ממסך מלא

en: Pause
he_IL: השהה
