bwg - en to bs translation catalogue (57 entries)

en: field is required.
bs: je obavezno polje.

en: This is not a valid email address.
bs: Ovo nije važeći e-mail adresu.

en: There are no images matching your search.
bs: Nema slika podudaranje vaše pretraživanje.

en:  item(s)
bs: stavke

en: First
bs: Prvo

en: Previous
bs: Prethodni

en: Last
bs: Trajati

en: Go to the first page
bs: Idi na prvoj stranici

en: Go to the previous page
bs: Idi na prethodnu stranicu

en: of
bs: od

en: Go to the next page
bs: Idi na sljedeću stranicu

en: Go to the last page
bs: Idi na posljednjoj stranici

en: Search
bs: Traži

en: There is no theme selected or the theme was deleted.
bs: Nema odabrane teme ili tema bila izbrisana.

en: There is no album selected or the album was deleted.
bs: Nema odabrani album ili album je izbrisan.

en: There are no images in this gallery.
bs: Nema slika u ovoj galeriji.

en: Back
bs: Natrag

en: Album is empty.
bs: Album je prazna

en: Gallery is empty.
bs: Galerija je prazna.

en: More
bs: Više

en: Hide
bs: Sakrij

en: There is no gallery selected or the gallery was deleted.
bs: Nema odabrana galerija ili galerija je izbrisan.

en: Show comments
bs: Prikaži komentare.

en: Share on Facebook
bs: Podijeli na Facebooku.

en: Share on Twitter
bs:  Podijeli na Twitteru.

en: Share on Google+
bs: Podijelite Google+

en: Share on Pinterest
bs: Podijeli na Pinterest

en: Share on Tumblr
bs: Podijeli na Tumblr

en: The image has been deleted.
bs: Slika je obrisan.

en: Play
bs: Igrajte

en: Maximize
bs: Povećali

en: Fullscreen
bs: Na cijelom zaslonu

en: Show info
bs: Pokaži info

en: Show rating
bs: Pokaži rejting

en: Open image in original size.
bs: Otvori sliku u originalnoj veličini.

en: Download original image
bs: Download originalne slike

en: Hits:
bs: Pogodaka:

en: Rated.
bs: Ocijenjene.

en: Not rated yet.
bs: Još nije ocjenjeno.

en: Votes:
bs: Glasova:

en: Cancel your rating.
bs: Odustani svoj ​​rejting.

en: You have already rated.
bs: Već ste ocijenili.

en: Error. Incorrect Verification Code.
bs: Greška. Pogrešan verifikaciju broj.

en: Hide Comments
bs: Sakrij komentare

en: Name
bs: Ime

en: Email
bs: E-mail

en: Comment
bs: Komentar

en: Verification Code
bs: Verifikacija kod

en: Submit
bs: Podnijeti

en: Your comment is awaiting moderation
bs: Vaš komentar čeka moderiranje

en: Delete Comment
bs: Izbriši komentar

en: Show Comments
bs: Prikaži komentare

en: Hide info
bs: Sakrij informacije

en: Hide rating
bs: Sakrij rejting

en: Restore
bs: Vraćanje

en: Exit Fullscreen
bs: Izađite preko cijelog zaslona

en: Pause
bs: Pauza
