bwg - en to nn_NO translation catalogue (54 entries)

en: field is required.
nn_NO: Feltet er nødvendig.

en: This is not a valid email address.
nn_NO: Dette er ikke en gyldig e-postadresse.

en: There are no images matching your search.
nn_NO: Det er ingen bilder som matcher ditt søk.

en:  item(s)
nn_NO: elementet(r)

en: First
nn_NO: Først

en: Previous
nn_NO: Forrige

en: Next
nn_NO: Neste

en: Last
nn_NO: Vare

en: Go to the first page
nn_NO: Gå til den første siden

en: Go to the previous page
nn_NO: Gå til forrige side

en: of
nn_NO: av

en: Go to the next page
nn_NO: Gå til neste side

en: Go to the last page
nn_NO: Gå til siste side

en: Search
nn_NO: Søk

en: There is no theme selected or the theme was deleted.
nn_NO: Det er ingen tema valgt eller temaet ble slettet

en: There is no album selected or the album was deleted.
nn_NO: Det er ingen album valgt eller albumet ble slettet

en: There are no images in this gallery.
nn_NO: Det er ingen bilder i dette galleriet.

en: Back
nn_NO: Tilbake

en: Album is empty.
nn_NO: Albumet er tom

en: Gallery is empty.
nn_NO: Gallery er tom

en: More
nn_NO: Mer

en: Hide
nn_NO: Skjul

en: There is no gallery selected or the gallery was deleted.
nn_NO: Det er ingen galleri valgt eller galleriet ble slettet.

en: Show comments
nn_NO: Vis kommentarer

en: Share on Facebook
nn_NO: Del på Facebook

en: Share on Twitter
nn_NO: Del på Twitter

en: Share on Google+
nn_NO: Del på Google+

en: Share on Pinterest
nn_NO: Del på Pinterest

en: Share on Tumblr
nn_NO: Del på Tumblr

en: The image has been deleted.
nn_NO: Bildet er slettet.

en: Maximize
nn_NO: Maksimere

en: Show info
nn_NO: Vis info

en: Show rating
nn_NO: Vis vurdering

en: Open image in original size.
nn_NO: Åpne bildet i original størrelse.

en: Download original image
nn_NO: Last ned originalbildet

en: Hits:
nn_NO: Treff:

en: Rated.
nn_NO: Karakter.

en: Not rated yet.
nn_NO: Ikke vurdert ennå.

en: Votes:
nn_NO: Stemmer:

en: Cancel your rating.
nn_NO: Avbryt din vurdering.

en: You have already rated.
nn_NO: Du har allerede vurdert.

en: Error. Incorrect Verification Code.
nn_NO: Feil. Feil bekreftelseskode.

en: Hide Comments
nn_NO: Skjul kommentarer

en: Name
nn_NO: Navn

en: Email
nn_NO: E-post

en: Comment
nn_NO: Kommentar

en: Verification Code
nn_NO: Kontrollkode

en: Submit
nn_NO: Send

en: Your comment is awaiting moderation
nn_NO: Din kommentar avventer moderasjon

en: Delete Comment
nn_NO: Slett kommentar

en: Show Comments
nn_NO: Vis kommentarer

en: Hide rating
nn_NO: Skjul vurdering

en: Restore
nn_NO: Gjenopprett

en: Exit Fullscreen
nn_NO: Avslutt fullskjerm
